آغاز ثبت‌نام دوره‌های کاردانی مرکز آموزش علمی کاربردی علوم پزشکی کوار

آغاز ثبت‌نام دوره‌های کاردانی مرکز آموزش علمی کاربردی علوم پزشکی کوار

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی کوار گفت: پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی، از ۷ شهریور‌ آغاز و تا شنبه ۱۳ شهریور ادامه خواهد داشت.

img_0633

به گزارش کوارنیوز به نقل از روابط عمومی دانشکده ، سید علی شمس نیا، رئیس مرکز علمی کاربردی علوم پزشکی کوار افزود : آموزش های علمی ـ کاربردی آموزش هایی است که با هدف ارتقاء و انتقال دانش کار، ایجاد مهارت ها، افزایش بهره وری، به هنگام کردن و ارتقای معلومات و تجارب شاغلان، رشد استعدادهای بارز و به فعالیت درآوردن استعدادهای نهفته برای تصدی مشاغل و حرفه های گوناگون انجام می شود تا توانایی افراد را برای انجام دادن کاری که به آنان محول می شود به سطح مطلوب برساند. بنابراین شغل محور بودن، ایجاد توانمندی های لازم برای انجام کار و تصدی شغل، ارتقاء دانش فنی و افزایش بهره وری از مشخصه های اصلی این نوع آموزش است

. وی افزود: در حال حاضر  ۸ کد رشته محل برای نیمسال اول تحصیلی  مهرماه و  ۸  کدرشته محل نیز برای نیمسال دوم تحصیلی  بهمن ماه ۹۶-۹۵ اختصاص داده شده است.

شمس نیا رییس مرکز  ادامه داد: ثبت نام دوره های مذکور به صورت الکترونیکی انجام می شود و داوطلبان می توانند در تاریخ یاد شده با مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس الکترونیکی www.sanjesh.org مراجعه و پس از دریافت و مطالعه دفترچه راهنما، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

شمس نیا  در خصوص پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و حرفه ای این مرکز  بیان کرد: با توجه به این که پذیرش دانشجو برای نیمسال اول و دوم سال تحصیلی ۹۶-۹۵ براساس کدرشته محل‌های مشخص شده در دفترچه راهنما صورت می‌پذیرد، به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از درج کدرشته محل مورد علاقه خود در تقاضانامه، به نیمسال تحصیلی درج شده در مقابل کدرشته محل و شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه مربوط به مرکز آموزش آن کدرشته محل توجه کنند.

 

در ادامه  افزود : کلیه داوطلبان می توانند جهت ثبت نام و دریافت خدمات رایگان مشاوره و انتخاب رشته به مرکز علمی کاربردی علوم پزشکی کوار مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

3606مطلب نوشته است .

۴ Comments on “آغاز ثبت‌نام دوره‌های کاردانی مرکز آموزش علمی کاربردی علوم پزشکی کوار”

  • ناشناس wrote on ۱۸ شهریور, ۱۳۹۵, ۱۲:۲۳

    به استفاده علوم پزشکی است

Trackbacks

  1. دانشگا ه علمی کاربردی کوار – گوگلی
  2. دانشگا ه علمی کاربردی کوار – تبلیغ کلیک
  3. دانشگاه جامع علمی کاربردی کوار – فارس نتورک
تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار