دیدار فرماندار شهرستان کازرون با خانواده شهدای نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی

دیدار فرماندار شهرستان کازرون با خانواده شهدای نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی

به گزارش کوارنیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کازرون ؛ به مناسبت هفته نیروی انتظامی داریوش دهقان فرماندار شهرستان به همراه سرهنگ عبادی نژاد فرمانده نیروی انتظامی با حضور در منزل شهید محمدباقر جعفری ضمن قدردانی از خانواده های شهدا یادو خاطره این عزیز بزرگوار را گرامی داشتند.

شهرستان کازرون

داریوش دهقان فرماندار شهرستان  خانواده شهدا را تداوم نهضت انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود : خانواده‌های شهدا برکت جامعه اسلامی هستند.

وی افزود :امنیت و آرامش حاکم بر کشور عزیز ایران ، مرهون تلاشها و رشادت کلیه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است که همواره با از خود گذشتگی این موهبت ارزشمند را برای ملت عزیز ایران فراهم کردند.

نماینده عالی دولت در این دیدار گفت : نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در حفظ نظم، امنیت داخلی و برقراری فضای آرام جامعه نقش اساسی و کلیدی بر عهده دارد و همیشه ثابت کرده است که بعنوان یار و یاور در کنار مردم بوده و از هرگونه خدمتِ صادقانه کوتاهی نکرده است.

فرماندار شهرستان در ادامه سخنان خود تصریح کرد : البته در این بین نیروی انتظامی در راه برقراری امنیت جامعه شهیدان و جانبازان زیادی را تقدیم ایران اسلامی کرده است که همواره بر دلاوری ها و ایثارگری‌های آنان افتخار می ورزیم.

درباره نویسنده

3606مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار