اختصاص یکدستگاه آمبولانس بنز ۳۱۵ به ناوگان اورژانس ۱۱۵ کوار

اختصاص یکدستگاه آمبولانس بنز ۳۱۵ به ناوگان اورژانس ۱۱۵ کوار

با پیگیریهای صورت پذیرفته یکدستگاه آمبولانس بنز اسپرینتر ۳۱۵ به ناوگان اورژانس ۱۱۵ شهرستان کوار اختصاص یافت.

به گزارش کوارنیوز به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار،صبح امروز یکدستگاه آمبولانس بنز  اسپرینتر ۳۱۵ از طرف وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی به ناوگان اورژانس ۱۱۵ شهرستان کوار اختصاص داده شد.

شمس نیا رئیس شبکه بهداشتی، درمانی و پژوهشی شهرستان کوار در این خصوص اذعان داشت: با توجه به اینکه ناوگان اورژانس ۱۱۵ شهرستان کوار با کمبود آمبولانس مواجه بود و مشکلات زیادی را برای شهروندان بوجود آورده بود، دکتر اسماعیلی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی طی جلسه ای که در تهران با وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور داشتند خواستار اختصاص یکدستگاه آمبولانس به شهرستان کوار شدند.

وی تصریح کرد: بر این اساس و طی سفری که به تهران داشتیم  به اتفاق دکتر اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مهندس کاظمی فرماندار شهرستان با مهندس ساکی مدیرکل دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی وزارت بهداشت دیدار نمودیم که  رایزنی های نماینده و فرماندار شهرستان، کسب اخذ مجوز دریافت یکدستگاه آمبولانس را در پی داشت.

رئیس شبکه بهداشتی، درمانی و پژوهشی شهرستان افزود: پس از اخذ مجوز از وزارت بهداشت در راستای تخصیص یک دستگاه آمبولانس به ناوگان فرسوده اورژانس ۱۱۵ شهرستان ، با هماهنگی مهندس ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و همکاری همه جانبه آزادی رئیس اورژانس ۱۱۵ کوار موفق شدیم شهرستان کوار را در زمره ۱۵ شهرستان حائز دریافت دستگاه آمبولانس قرار دهیم.

شمس نیا در ادامه افزود: بنابراین، صبح امروز در مراسم رونمایی از ۲۲ دستگاه آمبولانس اختصاص یافته به استان فارس ،یکدستگاه آمبولانس نیز به شهرستان کوار منتقل گردید که باعث ارتقا سطح کیفی و کمی ناوگان فرسوده اورژانس ۱۱۵ کوار گردید.

رئیس شبکه بهداشتی، درمانی و پژوهشی شهرستان در پایان از تلاش کلیه دست اندرکاران تحقق این امر علی الخصوص اسماعیلی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، کاظمی فرماندار شهرستان، ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و آزادی رئیس پایگاه اورژانس شهرستان تقدیر نمود.

شایان ذکر است از این تعداد دستگاه آمبولانس اختصاص یافته به استان فارس ،۷ دستگاه سهمیه شهرستان شیراز و ۱۵ دستگاه به ۱۵ شهرستان استان از مجموع ۲۹ شهرستان تعلق گرفت که شهرستان کوار نیز در زمره ۱۵ شهرستان قرار گرفت.

گفتنی است ارزش ریالی این دستگاه آمبولانس و تجهیزات جانبی آن  بالغ بر ۱۲,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال است.

درباره نویسنده

3527مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار