داریوش دهقان فرماندار شهرستان کازرون در شورای اداری شهرستان کازرون جناب اقای مهندس فتاح قطعا با بارانی از رحمت به این دیار کهن امده ای

داریوش دهقان فرماندار شهرستان کازرون در شورای اداری شهرستان کازرون جناب اقای مهندس فتاح قطعا با بارانی از رحمت به این دیار کهن امده ای

به گزارش کوارنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان کازرون داریوش دهقان در سخنانی ضمن معرفی شهرستان کازرون مطالبات خود را بیان نمود.

بی شک این سرزمین کهن و پرآوازه را می شناسید و می دانم که می دانید اینجا دیار سلمان فارسی است سلمان منا اهل البت اینجا دیار را ۱۳۰۰ شهید گلگون کفن است و بیش از یکصد و سی آزاده سرافراز و بیش از ۳۰ هزار رزمنده دلاور است. اینجا دیار سبز سرداران شهیدی همچون شهید پیروی ،شهید مندنی پور ،شهید مصلحیان، شهید باقر سلیمانی، شهید سیاوش پور، شهید رضازاده ، شهید احد طاهری، شهید هرمز دهقان شهید حسن زاده ، صادق زاده ،شهید مسلم شیر افکن ،شهید حسن علیپور و شهید فخار است .

💠 اینجا دیار علما و عرفا بزرگی همچون علامه دوانی شیخ ابواسحاق کازرونی، علامه قطب الدین کازرونی ،شیخ عبداللطیف بحرانی، امین الدین بلیانی و آیت الله ایمانی است.

💠اینجا دیار مبارزملی ناصر ناصر دیوان کازرونی است اینجا دیار هنرمندان به نامی همچون نصرالله مردانی و میرزا حسن عکاس باشی است.

💠 اینجا سرزمینی است که سه وزیر و چندین معاون وزیر و سرداران بزرگ و پر آوازه و مدیران ارشد اثرگذاری تحویل جامعه داده است.

💠سید عزیز میدانم که میدانید اینجا سرزمینی است که گل زیبای نرگس را در خود جای داده است اینجا دریاچه زیبای پریشان را دارد هرچند که الان پریشان است. اما قطعاً با لطف و عنایت خداوند زیبایی و جذابیت خاصی را به زودی به شهرستان ما خواهد داد

💠جناب آقای فتاح می‌دانم که وقایع اخیر کازرون دل رهبر عزیز و نور چشممان و رئیس جمهور عزیز و محبوب مان را به درد آورده است اما سلام حقیر و مسئولین شهرستان را خدمتشان برسانید و بفرمایید که با وحدت و همدلی بی‌نظیری که در شهرستان در حال شکل گیری است و با پیگیری مستمر و شبانه‌روزی و با برنامه‌ریزی‌های دقیق که خادمان این شهرستان خواهند داشت به زودی این شهرستان اول نماد وحدت و همدلی خواهد شد و ثانیاً در آینده نزدیک جز ۱۱ شهرستان اثرگذار کشور به حول و قوه الهی خواهد شد.

💠 ما مشکلات و خواسته مردم شهرستان کازرون را حضوری و کتبا ارائه داده ایم که الحمدلله باران رحمت با حضور شما در شهرستان باریدن گرفته است اما یک خواسته که ما نگفته ایم و در نامه کتبی آن را تقدیم حضورتان می‌کنیم دانش آموزان بی بضاعتی است که در شهرستان حضور دارند و بالغ بر ۱۲ هزار دانش‌آموز است که بخشی تحت پوشش و بخشی تحت پوشش نیستند و ما کمک خاصی نمی توانیم به آنها کنیم.خواهش می‌کنم عنایت ویژه به مانند دیگر موارد در این زمینه نیز داشته باشید.

درباره نویسنده

3581مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار