پیام تبریک فرماندار شهرستان کوار بمناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت بانوی کربلا و روز پرستار

پیام تبریک فرماندار شهرستان کوار بمناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت بانوی کربلا و روز پرستار

به گزارش کوارنیوز به نفل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان طی پیامی میلاد خجسته حضرت زینب (س) پرستار دل های زخم دیده خرابه های شام و روز پرستار را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

“بسم الله الرحمن الرحیم”

«شما پرستاران عزیز حقیقتاً فرشتگان رحمت براى افراد بیمار و بیماردار جامعه محسوب مىشوید»

                                                                                                         (حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی))

روزپرستار،امتداد جریان ارزشهای مقدس عاشورا در دل زخم های به خون نشسته صحنه کربلا در فرخنده روز میلاد خجسته بانوی بزرگ اسلام حضرت زینب “سلام الله علیها” ؛ را به یاد می آورد.

امروز پرستاران ما ،فرشتگان سپید پوشی که زندگی را در رگهای رنجور بیماران تزریق می کنند نمادی واقعی از بانوی فصاحت و اعجاز،بانویی که با تمام زخم های خنجر خورده بر قلبش بر آسمان اسرای کربلا اوج می گرفت و با بالهای خود آرامش را بر روح و جان آنها فرود می آورد، را به نمایش گذاشته اند و به جایگاهی دست یافته اند که بی شک جز از طریق فداکاری و محبت بی دریغ و نوشیدن از سرچشمه زلال عاطفه میسر نمیگردد.

اینجانب در خجسته روز میلاد بانوی کربلا و در فرخنده روز گرامی داشت مقام پرستار، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  همه پرستاران صحنه جهاد و نبرد ، از کرامت انسانهایی که انسانیت را در سنگ صبور بودن و التیام بخشیدن به همنوعان می بینند و شبانه روز تلاش می کنند تا گرد اندوه را از چهره رنجور بیماران بزدایند؛تجلیل می نمایم و برای تک تک آنان  آرزوی سلامتی و سعادت را از درگاه ایزد منان خواستارم.

درباره نویسنده

3570مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار