امام جمعه شهرستان:در آموزش و پرورش لازم است که همچون گذشته به مسائل تربیتی و فرهنگی توجه شود تا گام های بلندی در جهت رشد همه جانبه شهرستان برداشته شود.با همکاری شهرداری تردد تاکسی های درون شهری در محدوده کانون شهید معصومی افزایش می یابد/

جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان کوار برگزار شد.

به گزارش کوارنیوز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان کوار،یازدهمین جلسه شورای آموزش و پرورش کوار درسال جاری، امروز با حضور امام جمعه ،فرماندار، مدیر آموزش و پرورش, اعضای شورای شهر و شهرستان و سایر اعضا در کانون فرهنگی تربیتی شهید معصومی برگزار شد.

امام جمعه کوار ضمن تبریک هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی و تقدیر از برگزاری مسابقات قران، عترت و نماز بیان نمود : در آموزش و پرورش لازم است که همچون گذشته به مسائل تربیتی و فرهنگی توجه شود تا گام های بلندی در جهت رشد همه جانبه شهرستان برداشته شود.
کاظمی فرماندار شهرستان کوار نیز بیان نمود: در سال جاری کارهای زیر ساختی زیادی همچون تجلیل از نخبگان و سرمایه گذاران صورت گرفته است تا به کمک این اقدامات فرهنگی شاهد ارتقا سطح فرهنگ عمومی شهرستان باشیم.

عبیدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوار ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه الزهرا(س) و تقدیر از حاضرین در جلسه ، در خصوص دستور کار اول جلسه بیان نمود:کانون های فرهنگی و تربیتی شهید معصومی و فجر خواهران تنها کانونهای فرهنگی شهرستان می باشند و با توجه به جمعیت بالای دانش آموزان کوار نیاز است که توجه ویژه ای به کانون ها شود.

شمس نیا رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز با اشاره به تعامل خوب با آموزش و پرورش بیان کرد :با توجه به کمبود مربیان بهداشت در شهرستان نیاز است که تلاش بیشتری در جهت ارتقا سطح بهداشت مدارس شهرستان داشته باشیم.

لازم به ذکر است که در پایان ، مسئولین نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان فعال در این دو کانون را نیز افتتاح نمودند که به مدت ۱۰روز دایر می باشد.

🔸این جلسه مصوباتی نیز به دنبال داشت از قبیل این که مصوب شد که با همکاری شهرداری تردد تاکسی های درون شهری در محدوده کانون شهید معصومی افزایش یابد.

🔸مقرر شد که در جهت پارکت زمین بازی کانون شهید معصومی ،با همکاری شورای شهر و شهرداری اقدامات لازم صورت گیرد.

🔸همچنین مصوب شد که گزارشی از مشکلات و تهدید های پیش روی دانش آموزان ، در جلسه شورای فرهنگ عمومی ارائه شود .

🔸در پایان نیز در خصوص ترویج تغذیه سالم مدارس مقرر شد که بررسی های لازم برای توزیع مواد غذایی سالم ، بهداشتی و از تولیدات شهرستان در بوفه مدارس صورت گیرد .
sapp.ir/kavar.edu

درباره نویسنده

3646مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوار ابزار