نوای ملکوتی قران کریم در شهرستان کوار طنین انداز شد

نوای ملکوتی قران کریم در شهرستان کوار طنین انداز شد

محفل نورانی انس با قرآن کریم و همایش تجلیل از ممتازین مسابقات قران،عترت و نماز سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در سالن اجتماعات امام خامنه ای کوار برگزار شد.

به گزارش کوارنیوز به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوار، محفل نورانی انس با قران کریم و همایش تجلیل از ممتازین مسابقات قران ،عترت و نماز سال تحصیلی۹۷-۹۸، با حضور ائمه جمعه کوار و اکبراباد ،بخشدار مرکزی،معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، فرمانده سپاه ناحیه کوار، رییس اداره ابفا شهری، مدیر،معاون پرورشی و تربیت بدنی و کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش ، معلمان و دانش آموزان ، در سالن اجتماعات امام خامنه ای کوار برگزار شد.

امام جمعه کوار در سخنان خود ، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات حاضرین ، بیان نمود : قران راهنمای بسیار خوبی است و راه و رسم زندگی را نشان می دهد و آدمی را به راه راست هدایت می نماید .
امام جمعه کوار همچنین افزود: لازم است قران در خانه ها نیز بیشتر مورد توجه قرار گیرد چرا که قران نعمتی است که اگر کسی به آن دست یابد ،به بزرگترین گنج هستی و جلوه خدا دست خواهد یافت .

مدیر آموزش وپرورش کوار نیز ضمن تقدیر از حاضرین در این محفل نورانی، به اهمیت قران کریم در زندگی انسانها اشاره نمود و بیان کرد : تنها راه هدایت انسان ها قران است و فقط در پرتو نور قران می توان به درجات بالای انسانی دست یافت.

عبیدی همچنین تاکید کرد در مدارس به قران کریم با طرح هایی همچون حفظ جزء سی و مسابقات قران ، عترت و نماز توجه خوبی میشود اما لازم است با توجه به تهاجم فرهنگی دشمن،این مهم در مدارس شهرستان افزایش یابد.

🔸لازم به ذکر است که در این مراسم معنوی برنامه هایی همچون جمع خوانی قران کریم ، قرائت مجلسی قران توسط قاری برجسته استانی ، اجرای گروه تواشیح طاها و حفظ خوانی قران توسط دانش آموزان ، با زیبایی اجرا گردید.
🔺همچنین در پایان نیز از دانش آموزان و همکاران ممتاز در مسابقات قران ،عترت و نماز سال تحصیلی جاری با اهدای جوایزی تجلیل شد .
sapp.ir/kavar.edu

درباره نویسنده

3606مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار