عبادالله محمودی، سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوار شد

عبادالله محمودی، سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوار شد

در این آیین از زحمات میرقادری که تا پیش از این ریاست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوار را بر عهده داشت تجلیل شد.

به گزارش کوارنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ در آیینی که در فرمانداری شهرستان کوار و با حضور مهدی امیدبخش، معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس برگزار شد، عبادالله محمودی، به عنوان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کوار معرفی شد.

در این نشست که با حضور امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستانی برگزار شد، به پیشنهاد امیدبخش، معاون فرهنگی و امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، موضوع نامزدی کوار به عنوان پایتختی کتاب ایران نیز مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

در این آیین از زحمات میرقادری که تا پیش از این سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی کوار را بر عهده داشت تجلیل شد.

در متن حکم عبادالله محمودی آمده است:

«به موجب این حکم و با استمداد از الطاف بیکران خداوند و آن چه که نام جنابعالی را برای انجام رسالت و مسئولیتی سنگین فرا روی چشم و ذهن قرار داده است، با حفظ پست سازمانی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کوار تعیین و منصوب می گردید.

امید داریم در پرتو عنایت خداوند متعال و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست شهرستان، در جهت رشد فضایل اخلاقی و شکوفایی و اعتلای فرهنگ و هنر ایرانی – اسلامی موفق و مؤید باشید.»

درباره نویسنده

3606مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار