بازدید مدیرکل آموزش و پرورش فارس از مدارس کوار + تصاویر

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش فارس از مدارس کوار + تصاویر

گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارکوار، دکتر اسماعیلی نماینده مردم شهرستان های کوار، خرامه و سروستان در مجلس شورای اسلامی به همراه آذري مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس، از آموزش و پرورش و تعدادی از مدارس کوار بازدید نمودند.

در این بازدیدها که فرماندار و تنی چند از مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند، مسائل و مشکلات آموزش و پرورش کوار مورد بررسی قرار گرفت.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس در بازدید از هنرستان شهید غفاری، دبستان 17 شهریور، محل احداث مجتمع های ورزشی و تفریحی فرهنگیان، مدرسه شبانه روزی و ساختمان قدیم آموزش و پرورش کوار، با بررسی مسائل و مشکلات موجود، راهکارها و قول های مساعدی را ارائه نمود.

در ادامه این بازدید، دکتر اسماعیلی، آذری و مسئولین کوار در جلسه ای به پای صحبت تعدادی از فرهنگیان و مدیران آموزش و پرورش کوار نشستند.

مهمترین مشکلات مطرح شده توسط فرهنگیان در این جلسه، مشکلات اقتصادی و بیمه فرهنگیان، کمبود نیروی انسانی، کمبود فضای آموزشی، مختلط بودن برخی از مدارس، مسدود ماندن طرح رتبه بندی معلمان و درخواست ایجاد مدارس شاهد، تأمین اعتبار ساخت سالن های تنها هنرستان کوار، تأمین اعتبار ساخت مجتمع ورزشی و باشگاه فرهنگیان و ارائه راهکاری جهت دریافت عوارض سرانه مهاجرین و اتباع خارجه از نهادهای مربوطه بود.

منبع:بهارکوار

درباره نویسنده

3606مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار