مدارس کوار امروز میزبان شور عاطفه ها بود

مدارس کوار امروز میزبان شور عاطفه ها بود

 

به گزارش کوارنیوز،مراسم شور عاطفه ها همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور دانش آموزان مدارس کوار برگزار گردید.

جشن عاطفه ها در مدارس شهرستان کوار

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوار، مراسم شور عاطفه ها با حضور امام جمعه اکبرآباد،معاونین فرماندار،بخشدار مرکزی،مدیر آموزش و پرورش کوار ،فرمانده منطقه انتظامی کوار، روسای شورای شهر و شهرستان ،روسای ادارات کوار ، معاون پرورشی وتربیت بدنی و تعدادی از کارشناسان مدیریت آموزش و پرورش در دبستان شهید جانبازی برگزار شد .
جشن عاطفه‌ها که امسال با توجه به همزمانی با ایام محرم به شور عاطفه ها نامگذاری شده ، رویدادی است که هر سال با هدف کمک به ادامه تحصیل دانش‌آموزان نیازمند و گسترش فرهنگ انفاق و احسان در بین دانش‌آموزان اجرا می‌شود.

حجت الاسلام میرشکاری امام جمعه اکبراباد از مسئولین حاضر و دست اندرکاران برگزاری این مراسم تقدیر نمود و بیان کرد :انسان ها می بایست در سختی ها در کنار یکدیگر باشند و به یاری یکدیگر بیایند و به هم نوع خود کمک کنند چرا که احسان و نیکوکاری دستور خداوند بزرگ و بلند مرتبه است.

مهندس عبیدی مدیرآموزش و پرورش شهرستان کوار ضمن سلام و خیرمقدم به حاضرین مراسم ، گفت :مراسم شور عاطفه ها موقعیت خوبی است تا دانش آموزان فرهنگ کمک به هم نوعان و دوستان خود را فرا بگیرند و شادی خود را با آن ها تقسیم کنند.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)کوار نیز در سخنان خود بر ضرورت انفاق و کمک به نیازمندان تاکید کرد .

درباره نویسنده

3527مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار