روبان افتتاح آموزشگاه شهید سرانجام شهر کوار چیده شد/تصاویر

روبان افتتاح آموزشگاه شهید سرانجام شهر کوار چیده شد/تصاویر

آیین افتتاح آموزشگاه ۱۲ کلاسه شهید سرانجام(کمیساریای عالی سازمان ملل) با حضور مسئولین در شهرستان کوار برگزار شد.

به گزارش کوارنیوز به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کوار؛ آیین افتتاح آموزشگاه ۱۲کلاسه شهید جعفر سرانجام با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس،مدیر کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس فارس، معاون اداره کل اتباع و امور بین الملل استانداری ، فرماندار و معاون برنامه ریزی فرمانداری، بخشداران مرکزی و طسوج، مدیر آموزش و پرورش کوار و سایر مسوولین شهرستان برگزار شد.

🔸آقای فریسن نماینده کمیسر عالی سازمان ملل در امور پناهندگان، از برگزار این مراسم منظم تقدیر نمود و بیان کرد: تصمیم مقام معظم رهبری مبنی بر تحصیل اتباع فاقد مدرک در ایران یک تصمیم ماندگار است و ما نیز به عنوان کمیساریای عالی سازمان ملل این پیام را به جامعه جهانی ارائه خواهیم داد که ایران در این زمینه همکاری خوبی داشته است و تمام تلاش خود را برای فعالیت های بیشتر در ایران انجام خواهیم داد.

🔹مدیر کل آموزش و پرورش فارس ضمن تقدیر از تمام کسانی که در ساخت این آموزشگاه همکاری داشته اند، بیان نمود: ما ایرانی ها در طول تاریخ همواره با مردم کشورهای دیگر رابطه خوبی داشته ایم و امروز نیز مفتخریم که با عنایت به سخنان مقام معظم رهبری،تمام اتباع خارجی با همان امکاناتی که برای دانش آموزان ایرانی فراهم کرده ایم در یک محیط با امکانات مساوی در حال تحصیل هستند .

🔸فرماندار شهرستان کوار نیز ضمن تبریک روز کوار، بیان کرد: پروژه های متعددی در شهرستان کوار و به خصوص در حوزه نوسازی و ساخت مدارس صورت گرفته است اما با توجه به رشد جمعیت دانش آموزی شهرستان نیاز است که با همکاری تمام عزیزان حاضر در این مراسم ، با همین سرعت در جهت رفع مشکلات کمبود فضای آموزشی شهرستان اقدام نماییم.

🔹مدیر کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس فارس نیز از تمام عوامل ساخت مدرسه تقدیر نمود و گفت: آموزشگاه ۱۲ کلاسه شهید سرانجام کوار با زیر بنای۱۲۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان و همچنین با مشارکت کمیساریای عالی سازمان ملل ، ادارات کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش فارس و اداره امور اتباع استانداری ساخته شده است و انشالله دانش آموزان ایرانی و اتباع در این مدرسه و در کنار هم تحصیل خواهند کرد.

لازم به ذکر است که مسئولین در پایان از نمایشگاه دست ساخته ها و تالیفات دانش آموزان و معلمان شهرستان و نمایشگاه بومی و محلی نیز بازدید نمودند.

درباره نویسنده

3581مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار