دیدار فرماندار شهرستان کوار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس

دیدار فرماندار شهرستان کوار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس

در دیدار فرماندار شهرستان کوار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس چه گذشت؟

به گزارش کوارنیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ،اشکان کاظمی فرماندار شهرستان در دیدار با زمانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس پیرامون بازنگری طرح های هادی روستاهای شهرستان و نیز تزریق اعتبار جهت تکمیل زیرساخت‌های مسکن محرومین شهر کوار به بحث پرداخت.

کاظمی فرماندار شهرستان در این دیدار گفت: پیرو برگزاری جلسات متعدد در سطح استان و شهرستان بازنگری طرح های هادی بسیاری از روستاهای شهرستان مورد تاکید قرار گرفته است و ضرورت دارد دستور داده شود تا روند اجرای کار با سرعت بیشتری به انجام رسد.

وی در ادامه تکمیل زیرساخت‌های شبکه آبرسانی مسکن محرومین را بسیار ضروری خواند و گفت :یکی از عمده مشکلات ساکنین این منطقه نبود زیرساخت های مناسب شبکه آبرسانی است که اگر به اجرا درآید مشکلات اساسی اهالی برطرف خواهد شداین شهر را برطرف خواهد کرد.

زمانی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس در خصوص تکمیل زیرساخت های شبکه آب آشامیدنی کوچه ها و معابر مسکن محرومین شهر کوار اذعان داشت: با تزریق اعتبار مورد نیاز زیرساخت های شبکه آب آشامیدنی این شهرک را با همکاری آبفا شهری شهرستان کوار و نیز شهرداری کوار به انجام خواهیم رساند.

وی همچنین با تایید سخنان فرماندار در خصوص نیاز بسیاری از روستاهای شهرستان به بازنگری طرحهای هادی وعده مساعد داد تا روند اجرای این امر را تسریع بخشد.

در این دیدار پروری معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس و محمودی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان نیز حضور داشتند.

درباره نویسنده

3646مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوار ابزار