دیدار فرماندار و برخی مسئولین شهرستان با جانبازان دفاع مقدس

دیدار فرماندار و برخی مسئولین شهرستان با جانبازان دفاع مقدس

فرماندار شهرستان کوار در راستای تکریم و تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران با سه تن از جانبازان هشت سال دفاع مقدس دیدار کرد

به گزارش کوارنیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان کوار ، اشکان کاظمی فرماندار شهرستان به همراه حجت الاسلام و المسلمین گشول امام جمعه کوار، ناهید معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری،زارع بخشدار طسوج ،ناصری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و ملک زاده مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در منزل سه تن از جانبازان دوران دفاع مقدس حضور یافتند و ضمن دیدار با آنها و تکریم و تقدیر از جانفشانی های این عزیزان ، به بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداختند و دستوراتی را صادر نمودند.

فتحعلی مسعود جانباز ۵۰ درصد
فتحعلی مسعود فرزند پنجعلی در سال ۱۳۴۴ در روستای فتح آباد دیده به جهان گشود. وی در سن جوانی عازم جبه گردید و در جبهه جنوب به درجه جانبازی نائل گشت.

محمد نیک پی جانباز ۳۵ درصد
محمد نیک پی فرزند غلام متولد ۱۳۴۹ درروستای فتح آباد بدنیا آمد. نیک پی در سنین جوانی عازم جبهه های حق علیه باطل شد و در حالیکه ۱۵ سال بیشتر نداشت در جبهه فاو با اصابت ترکش به در جه جانبازی نائل آمد.

موسی قبادی جانباز۷۰ درصد۷۰
موسی قبادی فرزند عوض در نهمین روز از مرداد ماه ۱۳۵۰در روستای فتح آباد بدنیا آمد و در زمان جنگ تحمیلی برای ادای دین خود به میهن اسلامی در حالیکه در سنین نوجوانی بسر می برد عازم جبهه های جنگ شد و در سالهای ۶۵ و ۶۷ در جبهه شلمچه با اصابت ترکش به  درجه جانبازی نائل گردید.

درباره نویسنده

3606مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار