رئیس ستاد امنیت انتخابات در فارس منصوب شد

رئیس ستاد امنیت انتخابات در فارس منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار فارس، سید احمد احمدی زاده به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان فارس منصوب شد.

به گزارش کوارنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، در حکم دکتر عنایت الله رحیمی خطاب به احمدی زاده آمده است: نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم و با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در این استان منصوب می شوید.
این حکم می افزاید: انجام برنامه ریزی های مناسب و فراهم سازی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی در شان و تراز مردم شریف استان فارس که در آن حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس، برابر مُر قانون در فضایی امن و توام با نشاط و آرامش مورد تاکید است، انتظار دارد ماموریت محوله را با استفاده از همه ظرفیت ها، امکانات و با تلاش و کوشش به نحو مطلوب انجام دهید.
در ادامه این حکم آمده است: بدیهی است در اجرای این مهم، معاونین، مدیران ستادی، فرمانداران، بخشداران و نیز اعضای شورای تامین استان و تمامی دستگاه های اجرایی نهایت همکاری و هماهنگی را با جنابعالی و آن ستاد به عمل خواهند آورد.
استاندار فارس در ادامه می افزاید: امید است در پرتو عنایت حضرت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید موفق باشید.

درباره نویسنده

3606مطلب نوشته است .

تمام حقوق این سایت برای پایگاه خبری یوتاب محفوظ است.
رفتن به نوارابزار